10 хвилин тօму! Удар пօ дамбі – обвал … Вода ринулась! Масօваний пуск, греблю розвалило. Почалось …

Що сталося. Імовірні пошкодження греблі Київської ГЕС внаслідок ракетного удару не зможуть призвести до катастрофічних наслідків. Джерело. Про це повідомляє пресслужба «Укргідроенерго». Деталі. Зазначається, що гідротехнічні споруди Київської ГЕС перебувають у хорошому стані, прорив греблі малоймовірний.

«Оскільки сама станція та гребля спроєктовані й побудовані у 60-х рр. з урахуванням тогочасних загроз, зі значним запасом міцності та стійкості, зруйнувати чи суттєво пошкодити масивні гідротехнічні споруди ураженням ракетою не так просто», – заявили в компанії.

У випадку пошкодження металевих затворів греблі дійсно може початися поступовий неконтрольований витік води з Київського водосховища, внаслідок чого відбудеться короткочасне підтоплення деяких територій в нижньому б’єфі гідровузла.

Самі зони підтоплення будуть незначними та населення попередять про них заздалегідь. Бекграунд. Раніше росіяни завдали ударів по дамбі на річці Інгулець у Кривому Розі. Тоді вниз по течії рівень води в річці піднявся на 2-3 метри.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *