У Kрeмлі тeрмiнoва нaрaда! PФ ckоро вuзнaють kраїнoю тpeтьогo cвіту, нa сьогoднi тaкuмu є: Kубa, Півнiчнa Kорeя, Ipaн та Сupiя

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив зі спікером палати представників Конгресу США Пелоссі питання визнання Росії державою-спонсором тероризму. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву українського прем’єра, зроблену ним на сторінці у соціальній мережі  Twitter .

 

Конгрес не може ухвалити таке рішення самостійно, він може лише рекомендувати: остаточне рішення за адміністрацією президента Джозефа Байдена.

 

На сьогоднішній день лише чотири країни третього світу визнані такими спонсорами: Куба, Північна Корея, Іран та Сирія.

 

 

 

 

 

«Почесне звання» загрожує Росії санкціями, які включають обмеження на отримання допомоги від США, заборона на експорт і продаж продукції оборонного призначення, заходи контролю за експортом товарів подвійного призначення, різні фінансові та інші обмеження.

 

Російський економічний експерт та аналітик Анатолій Несміян  зазначає , що переважна більшість можливих санкцій вже накладена на Росію, проте про статус держави-спонсора тероризму необхідний, щоб у майбутньому не дати можливості легко зняти санкції назад.

 

«Воно (рішення — ред.) знадобиться лише для того, щоб не дати в майбутньому зняти санкції, для цього потрібно скасувати статус спонсора. А ця справа нешвидка.  Тим не менш, це створить певні складнощі для небагатьох країн, які мають більш-менш повноцінні» . контакти з Росією, в першу чергу тих небагатьох пострадянських країн, які ще ведуть з нами справи. Захід отримає важіль тиску і впливу на них та їх економічних суб’єктів . — зазначає експерт.

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.