Вeсь cвiт шoкyвалo відeо з каmер в Бучі, ось що твoрuлu росiянu з українцями – l8+

З’явилися нові докази звірств, які коїли російські окупанти, поки їх не вибили з Київщини. Зокрема, оприлюднили відео очевидців, на яких видно момент, перед тим, як розстріляли полонених.

Оприлюднили ці кадри 19 травня в матеріалі The New York Times. Журналісти видання також показали фото місця, де після запису відео виявили тіла 8 вбитих чоловіків.

Вели колоною під дулом автомата

Страта чоловіків, про яку мовиться, сталася 4 березня. На записах камер спостереження з міста помітно, що чоловіків практично гнали до місця вбивства колоною.

Росіяни женуть полонених вулицею / Скриншот

Один військовий йшов збоку біля першого полоненого. Люди були зігнуті й трималися за пояс того, хто попереду. Ймовірно, це було потрібно, оскільки в чоловіків були зав’язані очі. Попри таке становище полонених, позаду все одно біг російський військовик і цілився в них.

Наступне відео підтвердило вбивство людей

Журналістам вдалося знайти відео, яке підтвердило слова свідків. Його зняли коптером в Бучі наступного дня після розстрілу. На ньому, зокрема, видно й цю будівлю, за якою відбулася страта.

Коптером зняли Бучу 5 травня: дивіться відео

На записі виділили момент, де було видно трупи, які лежали на землі. Поруч просто стояли двоє російських солдатів. Серед тіл виднівся і яскраво-блакитний спалах, який був тим світшотом полоненого.

З іншого боку споруди стояла російська військова техніка. Там помітили вантажівку та бронетранспортер із тими ж знаками “V”. Тому це підтверджує – росіяни займалися в Бучі геноцидом.

Техніка російської армії на Яблунській у Бучі / Скриншот NYT

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.