МВС: “Туди підпадають чотири області України” – Путін 9-го травня ймовірно оголосить про…”

Президент Росії Володимир Путін 9 травня може оголосити про анeксiю Донецької, Луганської, Херсонської та частини Запорізької областей.

На сьогоднішній день у Кремлі є дві партії, одна з яких говорить про те, що на 9 травня потрібно заявити про анeксiю окyпованих територій України.

Про це заявив радник глави МВС України Вадим Денисенко у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UA разом на українських телеканалах.

Одна (партія – ред.) говорить про те, що потрібно на 9 травня заявити про анексію Донецької та Луганської областей, а також Херсонської області, а також тих територій, які зараз окуповані у Запоріжжі. Друга партія говорить про те, що у разі Анексія Росія просто не матиме шансів люфту для майбутніх переговорів» , – розповів радник міністра.

Він додав, що в наступні дні вирішуватиметься, чи зробить заяву Путін, що після виконання завдань він приєднає ці території. Це може бути ключове посилання глави Кремля на 9 травня.

“Говорити про те, що він отримає якісь серйозні здобутки до 9 травня, зараз не доводиться взагалі. На мою думку, 51 на 49 – він слухає першу партію “, – сказав Денисенко.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.