Ядeрнuй удар із Росії: щoйнo прoзвyчaлu рeзонaнcнi заявu нaчaльнuка ГУР Міноборонu Буданова та Арестовuча

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович вважає, що якщо Росія застосує ядерну зброю, то НАТО одразу втрутиться та закличе Китай приєднатися.

Він розповів, що застосування ядерної зброї передбачає подальший прохід в Україні російських підрозділів. Проте окупанти почнуть гинути від променевої хвороби в зоні ураження.

“Я уявляю росіян, яких після Чорнобиля заженуть в зону радіоактивного ураження. Навіть якщо вони прийдуть, то куди вони просунуться за дві доби? Вони просто помруть, а решта росіян – не підуть”, – заявив Арестович.

На його переконання, у війну одразу втрутиться НАТО та звернеться до Китаю з питанням: “Ви хочете, щоб через цього маньяка припинилося життя всієї цивілізації?”.

Росія може розіграти сценарій з програшем НАТО, аби не програвати Україні, припустив Арестович.

“Тобто заяви про те, що росіяни битимуть по вантажах Альянсу – це може бути стратегія підняття стану до такого, щоб в організації сказати Росії, що ті ж не хочуть ядерної війни, тому мають підписати мирний договір про припинення війни”, – розповів радник голови президентського офісу.

В свою чергу начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов поміркував, чи застосує Російська Федерація ядерну зброю проти України.

На думку військового це малоймовірно, оскільки навіть технічно це не так легко зробити. Про це він розповів 17 квітня в ефірі телемарафону

“Якщо уважно спостерігаєте за публічною діяльністю російських пропагандистів та більшості офіційних осіб, вони цією ядерною дубинкою досить часто намагаються погрожувати. Але заспокойтеся всі! Це виключно погрози. Якщо Путін зовсім до кінця втратить глузд і спробує це зробити, то, по-перше, навіть технічно це не так легко зробити. Так, він може намагатися це зробити, проте досить мало ймовірно, що на це піде”, – зазначив він.

Буданов додав, що це лише шантаж усього світу і “усі це розуміють”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.