Під час визволення Бучі від окупантів загинув екс-мер Сміли Олексій Цибко

На Київщині загинув колишній мер міста Сміла Черкаської області Олексій Цибко. 31 березня він був смертельно поранений під час визволення Бучі від військ країни-агресора.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила Анастасія Герасименко. Вона наголосила, що загиблий був справжнім патріотом України.

«Вчора звільняючи місто Буча від рашистів загинув справжній чоловік, справжній воїн та патріот нашої держави, мій хрещений батько Цибко Олексій. Вічна пам’ять тобі. Ти був справжній, відкритий, добрий. Я пишаюся, що ти був моїм хрещеним. Дякую тобі за все. Прощай, Льоша. Олексій Цибко», – написала Герасименко.

Інформацію щодо загибелі Цибка також підтвердив народний депутат України Василь Вірастюк.

Загинув Олексій Цибко.

Олексій Цибко народився 1967 року в місті Сміла Черкаської області. Український регбіст та спортивний функціонер, президент Федерації регбі України у 2003 – 2005 роках, міський голова Сміли у 2015 – 2018 роках.

в Київській області українські військові відновили контроль над низкою населених пунктів, які раніше були захоплені російськими окупантами. Країна-агресор намагається оборонятися та проводить перегрупування своїх сил у регіоні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.