російські війська вбили в Україні 145 дітей! Найбільше постраждало у Київській області – пошкоджено 790 закладів освіти

В Україні 145 дітей загинули і 222 були поранені внаслідок повномасштабних бойових дій російських військ,  про це Офіс генерального прокурора повідомляє у Telegram.

Найбільше постраждало дітей у Київській області – 69, Харківській – 49, Донецькій – 54, Чернігівській – 39, Миколаївській – 30, Луганській – 28, Запорізькій – 22, Херсонській – 25, у столиці – 16, Сумській – 16, Житомирській області – 15.

Через бомбардування та обстріли пошкоджено 790 закладів освіти. 75 з них зруйновано повністю. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській областях та Києві.

Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

Зазначимо, що Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила, що з початку війни Росії проти України від рук окупантів загинуло 12 журналістів,  про це вона розповіла у Facebook, 26 березня.

Розкривати світові правду про путінську агресію смертельно небезпечно – на війні загинуло вже 12 журналістів. Вони висвітлювали воєнні злочини РФ і стали їх жертвами. Ще 10 представників ЗМІ отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, – наголосила вона.

За словами генпрокурора, наразі, за даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, окупанти скоїли злочини щонайменше відносно 56 представників ЗМІ, 15 із них громадяни інших держав. Постраждали від російських загарбників 4 громадян Британії, 2 громадян Чехії, 2 – Данії, 2 – ОАЕ, 1 – Швейцарії, 2 – громадян США, один з яких загинув, також загинув громадянин Ірландії та громадянка РФ.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.