Росіяни ховають живцем людей під завалами: замкомандира «Азова» розповів, з яким злом доводиться боротися Україні. Відео

Заступник командира полку «Азов» на псевдо «Калина» звернувся до західних партнерів та адекватних росіян. Він розповів про те зло, яке чинять російські окупанти на українській землі і пояснив, чому кожен українець буде цьому протистояти навіть ціною власного життя.

«Калина» також відреагував на численні звинувачення бійців «Азова» у начебто сповідуванні ідеології нацизму. Його відеозвернення з’явилося в мережі.

Замкомандира полку «Азов» розповів, що бійці цього підрозділу змушені були взяти до рук зброю і стати на захист рідної землі ще в 2014-му, коли Росія напала на Україну і почала вбивати українців.

«Ми воюємо з воєнними злочинцями, які щодня вбивають сотні жителів України. З тими, хто вбив тисячі жінок і дітей в місті Маріуполь. Ми воюємо з тими, хто збив малазійський «Боїнг». З тими, хто відібрав Крим та частини Донецької та Луганської областей. Наші військові в червні 2014 року не дозволили окупувати Маріуполь. Це ті військові, які після обстрілу мікрорайону «Східний» у Маріуполі ціною своїх життів пішли в атаку, відкинувши ворожу артилерію. Після чого мирних мешканців ніхто більше не обстрілював», — нагадав «Калина».

Він наголосив на тому, що після широкомасштабного вторгнення РФ в Україну, яке розпочалося 24 лютого, до лав полку повернулися всі, хто може тримати в руках зброю.

«Ви повинні розуміти, що таке «Азов». Це чоловіки, які в своїй переважній більшості взяли в руки зброю, бо на нас напали росіяни. Знайте, що в лавах «Азова» воюють бійці з ампутованими ногами, на протезах. З чотрима пораненнями. Вони самі схожі на Маріуполь — обстріляний окупантами, але живий. Сповнений любові до свободи», — зазначив замкомандира полку.

«Калина» також відкинув звинувачення щодо начебто сповідування бійцями «Азова» ідеології нацизму.

«Я прошу вас не плутати поняття патріотизму і нацизму. Патріотизм — це коли ти любиш свою матір більше, ніж сусідську. Це коли ти любиш свою землю більше за ту, що дає кращий врожай. Коли для тебе твій народ — найкращий у світі. Коли ти захищаєш свою країну, а не нападаєш на інші», — зазначив боєць.

Він також нагадав, хто насправді є нацистом, якщо судити не по заявах, а по діях. І про те, що за злочини проти України має відповідати далеко не один лиш Путін.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.