Байден назвав Путіна «м’ясником» після зустрічі з українськими біженцями у Варшаві

Президент США Джо Байден назвав російського главу держави Володимира Путіна «м’ясником». Так він висловився після візиту до українських біженців у Варшаві у суботу, 26 березня.

Про це повідомляє американський телеканал CNN. На запитання репортерів до американського президента про те, що він думає після зустрічі з біженцями, коли щодня взаємодієте з Путіним, Байден відповів: «Він м’ясник».

Байден також розповів, що він бував у подібних місцях у своєму житті, але зазначив, що його завжди дивує «глибина та сила людського духу».

«Це неймовірно, це неймовірно. Я бачу всіх цих маленьких дітей. Просто хочу обійняти, просто хочу сказати спасибі. Я маю на увазі, що це просто змушує страшенно пишатися», — сказав він.

«Кожен із цих дітей сказав щось на кшталт: «Помоліться за мого тата, дідуся чи брата, який бореться». І я пам’ятаю, яке це, коли в тебе є хтось у зоні бойових дій. Щоранку ти встаєш і задаєшся питанням. Ти просто гадаєш. І ти молишся, щоб тобі не зателефонували», — додав він.

Нагадаємо, Байден зустрівся в Польщі з американськими військовими 82 повітряно-десантної дивізії. Він говорив про Україну, захоплювався сильним духом українського народу, і зробив неоднозначну заяву перед солдатами про те, що вони «все побачать самі, коли опиняться там».

Як повідомляли, на тлі війни в Україні контингент американських Збройних сил у Європі досяг 100 тисяч військових. Востаннє стільки американських військових перебувало у Європі 2005 року. Нові частини та підрозділи американських військ були переважно перекинуті до Польщі, Німеччини та Румунії.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.