Арестович спростував фейк про загибель «Привида Києва»: пішов у небо інший Герой України. Фото

Інформація про ймовірну загибель легендарного пілота, якого охрестили «Привид Києва», є фейковою і не відповідає дійсності. Насправді у бою з окупантами загинув майор Степан Тарабалка.

Про це повідомили радник голови Офісу президента Олексій Арестович, а також Генеральний штаб Збройних сил України. Загиблому льотчику було 29 років.

Так, у коментарях у Facebook в Арестовича запитали, чи правдивою є інформація, яка поширюється в мережі про загибель «Привида».

«Чистий вкид«, – коротко відповів він.

Натомість Генштаб ЗСУ повідомив, що в бою з силами агресора загинув майор Степан Тарабалка.

«13 березня 2022 року під час повітряного бою з переважаючими силами російських загарбників «пішов у небо» майор Степан Тарабалка», – заявили у Генштабі.

Тарабалка на МіГ-29 вів повітряний бій із «нелюдами, яких Кремль відправив бомбити мирні міста».

«За захист повітряного простору, доблесть і відвагу майору Степану Тарабалці присвоєно звання «Герой України» (посмертно)«, – повідомили у Генштабі.

29-річний майор Тарабалка загинув у повітряному бою із окупантами.

Тарабалка народився 9 січня 1993 року в селі Королівка Івано-Франківської області.

Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомило, що Степан був романтиком, який з дитинства мріяв стати військовим льотчиком.

Уже в 13 років він вступив до Прикарпатського військово-спортивного ліцею, а згодом – до льотного військового вишу – Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, який успішно закінчив у 2014 році.

«Це офіцер нової генерації української армії, який розпочав свою офіцерську кар’єру саме в той час, коли в Україну прийшла війна. Захист своєї країни був для нього свідомим вибором», – заявили у ПС ЗСУ.

Як повідомили раніше «Привид Києва», чиє справжнє ім’я не розкривається з міркувань безпеки, заявив, що Росія програла першу фазу війни проти України. Для повної ж перемоги українським захисникам треба перебити найбільш підготовлений керівний склад противника.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.