«Гайки будуть закручуватись»: Британія вдарила санкціями по близькій Лаврову людині. Фото

Поліна Ковальова, пасербиця «вірного пса» путінського режиму Сергія Лаврова, отримала «сюрприз» перед початком саміту НАТО 24 березня. Її активи було заморожено Великобританією.

26-річна Ковальова – випускниця британського Імперського коледжу, яка живе в розкішному будинку за 4,4 мільйона фунтів стерлінгів (170,6 млн грн) у Кенсінгтоні (Лондон). Вона навчалася в приватній школі-інтернаті в Брістолі, університеті Лафборо, а потім отримала ступінь магістра з економіки та стратегії бізнесу в Імперському коледжі Лондона, повідомляє The Daily Mail (щоб побачити фото, доскрольте до кінця новини).

Пасербиця Лаврова мала посаду в РАО «Газпром», а потім працювала в гірничодобувній компанії Glencore.

Як повідомляється, Поліна живе у квартирі, яка була придбана у 2016 році, коли їй був 21 рік. Хто заплатив за квартиру, наразі невідомо. Там вона проживає з чоловіком, який також є її партнером. Він володіє 10% акцій інвестиційної компанії, якою Ковальова керує.

Помешкання є частиною відзначеного нагородами житлового комплексу, в якому наявні басейн, тренажерний зал, спа-центр, кінотеатр, симулятор гольфу, ігрова кімната та краєвиди на Кенсінгтон і Холланд-парк.

Зазначається, що матір’ю Поліни є 51-річна Світлана Полякова, співробітниця російського МЗС, яка супроводжує Лаврова в кожній закордонній поїздці і має стосунки з ним із початку 2000-х років. Подейкують, що вона – неофіційна дружина Лаврова.

Міністерство закордонних справ Великобританії стверджує, що санкції проти Поліни «посилають сильний сигнал про те, що ті, хто отримує вигоду від взаємодії з тими, хто відповідальний за російську агресію в Україні, потрапляють під наші санкції».

Поліна Ковальова позує на камеру
Поліна Ковальова в купальнику

Практичний результат санкцій проти Поліни Ковальової в тому, що громадяни та підприємства Британії не можуть мати справу з будь-якими активами, економічними ресурсами, які їй належать чи контролюються нею.

Ці олігархи, підприємства та наймані головорізи є причетними до вбивств невинних цивільних людей, і це правильно, що вони платять за це. Путіну не варто плекати ілюзій – ми об’єднані з нашими союзниками і будемо продовжувати затягувати гайки в російській економіці, щоб забезпечити його провал в Україні. Відступу не буде», – зазначила міністерка закордонних справ Великобританії Ліз Трасс.

Запроваджені 24 березня санкції збільшують загальну глобальну вартість активів банків, на які Великобританія наклала санкції після вторгнення Росії в Україну, до 500 мільярдів фунтів стерлінгів (19,4 трлн грн), а власний капітал олігархів і членів їхніх сімей до більш ніж 150 мільярдів фунтів стерлінгів (5,8 трлн грн).

Будинок у Кенсінгтоні, в якому Поліна Ковальова купила квартиру

Як повідомляли раніше, 24 березня Великобританія ввела новий пакет санкцій проти російських політиків та бізнесменів через напад Росії на Україну. Зокрема, проти голови Сбербанку РФ Германа Грефа та засновника «Тінькофф банку» Олега Тінькова. Поліна Ковальова також потрапила до цього списку.

Через напад Росії на Україну під санкціями США, Великобританії, Канади, Австралії, Японії та ЄС опинилися вже понад 300 компаній та 900 громадян країни-агресора. Найпопулярніший вид обмежень – блокування активів як фізичних, так і юридичних осіб.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.