У Чорнобаївці ЗСУ вдев’яте накрили окупантів: нова «партія» ворогів замовкла назавжди, – Арестович

Українські захисники вдев’яте розбили техніку й боєприпаси російських окупантів у Чорнобаївці під Херсоном. Місце, куди ворог стягував свої колони, попри такі втрати, українці вже прозвали проклятим для путінської армії.

Про черговий успіх ЗСУ розповів радник глави Офісу президента Олексій Арестович у Facebook. Також пожартував щодо виходу нової серії серіалу «Чорнобаївка».

«Взагалі-то, дев’ять. Сьогодні вночі їх крили з невеликими перервами години зо три. Чергові РСЗВ «Смерч», які били по Миколаєву, сьогодні мовчали. Мабуть, ця партія замовкла назавжди», – написав він.

За словами Арестовича, боєкомплект до російської техніки також було знищено українськими захисниками – там «було яскраво».

«Завдяки значним запасам цього боєкомплекту, концерт був із прекрасним підсвічуванням і безліччю загорянь», – уточнив він.

Радник голови ОПУ додав, що самої техніки військ РФ на аеродромі в Чорнобаївці залишилося набагато менше, ніж раніше. Але й те, що було, тепер значно «порубане» від розривів боєприпасів.

«Повною мірою можна стверджувати про успішний вихід чергової, 9-ї, серії серіалу «Чорнобаївка», – заявив Арестович.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.