Світить довічне! Посягання на територіальну цілісність України – підозру оголошено. Відповідатимуть за все!

Прокуратура і поліція України оголосили підозру у посяганні на територіальну цілісність України кремлівським пропагандистам Ользі Скабєєвій та Дмитру Кісельову.

“Коротко інформую вас про те, що у Дмитра Кісельова та Ольги Скабєєвої свіжий процесуальний статус – підозрювані”, – розповіла генеральна прокурорка Ірина Венедіктова.

Головним рупорам Кремля – Ользі Скабєєвій та Дмитру Кісельову – за українським законодавством може загрожувати довічне позбавлення волі.

У той час, коли російські військові цинічно вбивають мирних українців, бомбардують міста і села, прокремлівські «журналісти» продовжують вести гібридну війну на інформаційному фронті.

Документуванням злочинної діяльності займаються працівники Департаменту кіберполіції спільно зі Службою безпеки України та працівниками Офісу Генерального прокурора України.

Співробітники кіберполіції виявили відеоматеріали загальною тривалістю більше 40 годин, на яких є висловлювання вказаних осіб щодо виправдання військової агресії проти українського народу, ганебного викривлення фактів у новинних матеріалах та приховування військових злочинів рф відносно мирних громадян України, повалення конституційного ладу в Україні та захоплення влади.

Працівники кіберполіції опрацювали всі наявні відкриті джерела інформації та зібрали доказову базу.

Рупорам кремля оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, це вже не перший удар по пропагандистам.

​За ініціативи ДБР пропагандиста Кремля Володимира Соловйова оголосять в міжнародний розшук.

ДБР продовжує притягувати до відповідальності російських пропагандистів, які публічно виправдовують війну проти України.

14 березня Личаківський районний суд Львова задовольнив клопотання слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого Управління ДБР та обрав запобіжний захід – тримання під вартою, російському телеведучому, пропагандисту, члену правлячої політичної партії «Єдина Росія» Владіміру Соловйову.

11 березня за результатом зібраних доказів у кримінальному провадженні йому було повідомлено про підозру у публічних закликах до зміни державного кордону України, що призвело до тяжких наслідків – загибелі людей.

Встановлено, що Владімір Соловйов системно підтримував злочинні дії вищого керівництва РФ щодо вторгнення в Україну та закликав до зміни її територіального устрою, у тому числі через проведення воєнних дій та знищення військової інфраструктури та мирного населення.

Слідчі ДБР зібрали необхідний пакет документів для оголошення Владіміра Соловйова в міжнародний розшук, який найближчим часом буде направлений до закордонних колег.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.