У Маріуполі бійці «Азова» знищили чотири танки, ББМ та піхоту окупантів. Відео

У блокадному Маріуполі українські воїни не тільки стійко тримають оборону, а й «мінусують» окупантів. 22 березня стало відомо про знищення щонайменше 4 танків та кілької одиниць іншої ворожої бронетехніки, зокрема, бойових бронемашин.

На побачення з Кобзоном та Гітлером танкісти полку «Азов» відправили також живу силу окупаційної армії. Вражаюче відео танкового бою показали в телеграм-каналі полку.

«Під час бою на вулицях Маріуполя було знищено 4 танки та кілька одиниць ворожої бронетехніки. Азовські танкісти вкотре показали ворогу, хто господар на вулицях Маріуполя, і відправили окупантів до пекла», — зазначили захисники Маріуполя

«Азовці» додають: втрати ворог несе дійсно масові.

Раніше повідомили, що «азовці» знищили ворожий катер в акваторії Маріуполя. Ураження катера «Раптор» 22 березня підтвердили в Росії. Він небоєздатний.

Також в РФ випадково злили втрати армії Путіна в Україні та назвали кількість убитих — за підрахунками МО РФ, українці знищили близько 10 тисяч окупантів.

Насправді втрати загарбницької армії значно вищі. На ранок 22 березня Росія у війні проти України втратила щонайменше 15,3 тис. вояків, також знищено 509 танків та 99 літаків.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.