Бацька взваживши всі “за” і “проти”- кuданув крeмль із обіцянкою розпочати нaстyп на Україну, пyтiн казuться, – Геращенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко обіцяв президенту країни-агресора Росії Володимиру Путіну напасти на Україну 21 березня 2022 року, але не дотримав свого слова. Армія Білорусі мала влаштувати масовану атаку на Львів.

Про це у своєму Telegram-каналі заявив радник голови МВС Антон Геращенко. За його словами, тепер у Кремлі розглядають варіант із усуненням Лукашенка від влади.

“Лукашенко на зустрічі в Кремлі давав фашистському диктатору РФ обіцянку наступати на Україну не пізніше ніж 21 березня. Саме тому днями з Києва було повністю евакуйовано залишки дипмісії Білорусі“, – написав Геращенко.

За його інформацією, армія Республіки Білорусь мала зайти через Волинь та організувати масований наступ на Львів, щоб відрізати Україну від шляхів постачання зброї, яку українцям передають партнери з США, країн ЄС та Британії.

План став особливо важливим для Москви після того, як Конгрес США схвалив пакет допомоги для України на $13,6 мільярда. Ця допомога містить також постачання 9000 протитанкових комплексів Javelin, “що більше, ніж кількість всіх танків, САУ та бронемашин в армії вторгнення РФ”.

Геращенко пише, що рішення Лукашенка про ненапад на Україну призвело до того, що Путін казиться, і тепер в оточенні президента країни-агресора “опрацьовується варіант насильницького усунення Лукашенка від влади”. Спецслужби РФ разом зі своїми агентами в КДБ та збройних силах РБ можуть влаштувати військовий переворот.

“В інтересах України – щоб такий переворот не відбувся, а Лукашенко й надалі продовжував тягнути гуму і не вторгався в Україну. Лукашенко вже знає про плани Путіна і може розпочати “чистку” свого оточення від агентів Путіна”, – упевнений Геращенко.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.