Зеленський: я готовий до переговорів з Путіним, але якщо вони закінчаться невдачею, настане Третя світова війна

Президент України Володимир Зеленський готовий до переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним. Однак він попередив, що якщо будь-які спроби переговорів проваляться, це може означати, що боротьба між двома країнами призведе до «третьої світової війни».

Відповідну заяву український лідер зробив в інтерв’ю ексклюзивному виданню CNN 20 березня. Зеленський висловив думку, що війну, яка зараз триває в Україні, іншим шляхом зупинити неможливо.

«Я готовий до переговорів із ним. Я був готовий протягом останніх двох років. І я думаю, що без переговорів ми не зможемо закінчити цю війну», – сказав Зеленський.

«Якщо є хоча б 1% шансу зупинити цю війну, я думаю, що ми повинні скористатися цим шансом. Ми повинні це зробити. Я можу сказати вам про результат цих переговорів – у будь-якому разі ми щодня втрачаємо людей, невинних людей на землі» – сказав він.

Він продовжив: «Російські сили прийшли, щоб винищити нас, вбити нас. І ми можемо продемонструвати гідність нашого народу і нашої армії, що ми здатні завдати потужного удару, ми здатні завдати удару у відповідь. Але, на жаль, наша гідність не допоможе зберегти життя. Тому, я думаю, ми повинні використовувати будь-який формат, будь-який шанс для того, щоб мати можливість вести переговори, можливість говорити з Путіним. Але якщо ці спроби проваляться, це означатиме, що це третя світова війна».

Як повідомили:

  • міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що на переговорах між Україною та РФ спостерігається зближення позицій щодо чотирьох із шести основних пунктів. Однак деякі критично важливі моменти мають обговорювати особисто президенти держав;
  • у Туреччині розповіли, які умови висуває Путін для зустрічі із Зеленським. На момент особистих переговорів, які, з високою ймовірністю, можуть відбутися в Туреччині, Путін вимагає в України відмови від Криму та Донбасу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.