Близько тисячі кадирівців! ЗСУ в дії – ворога ліквідовано: удар по армії РФ. Україна переможе!

Народний депутат від фракції Слуга народу Федір Веніславський стверджує, що в Україні було близько тисячі “кадирівців”, які приїхали з Росії на війну з українцями.

Більшість з них ліквідували. Ті, що залишилися живими, створили загороджувальні загони.

У ефірі телеканалу Україна 24 він розповів про те, що українські військові знищили майже всі підрозділи окупантів-“кадирівців”. До країни їх прибуло близько тисячі осіб.

“Більшість кадирівців, чеченців, які малюють себе хоробрими і безжальними солдатами, – це одна з невід’ємних складових елементів цієї гібридної війни. Більшість з них благополучно вирушили до Аллаха”, – підкреслив Федір Веніславський.

Крім того, за даними української розвідки, “кадирівці”, які вижили, сформували загороджувальні загони.

Також він підкреслив, що на напрямку Гостомель-Буча-Ірпінь стоять загороджувальні загони “кадирівців”. Росіяни бояться, що їх розстріляють і намагаються здатися в полон ЗСУ.

Нагадаємо ,під час брифінгу в Ukraine Media Centre Kyiv радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко заявив, є підозра, що бойовики Рамзана Кадирова планували захопити дитячий будинок. На відео, яке опублікував лідер Чечні, він нібито в Україні.

«Я не маю повноважень коментувати чи знаходиться Кадиров на території України, однак МВС проаналізувало відео, яке виклав в мережу лідер чеченських бойовиків. Прийшли до висновку, що кадирівці планували захопити мешканців дитячого будинку у заручники, а потім шантажувати Україну і весь світ. Саме в одному з дитячих будинків Київської області вони і знімали своє відео. На щастя, дітей раніше евакуювали», – сказав Вадим Денисенко.

Радник очільника МВС України також зазначив, що мета відео Кадирова – показати, що він воює разом зі своїми бойовиками, щоб відбілити репутацію його підрозділів, яких використовують лише як загороджувальні загони.

Водночас, за інформацією декількох українських Телеграм-каналів, а також Тг-каналу Вертикаль,Кадиров вже злиняв з України, як і його піар-армія. Хто не встиг – став вантажем 200. Понад 1000 кадировців ліквідовано в Київській області та під Маріуполем.

Доказом того, що глава Чечні Рамзан Кадиров не в Києві, є той факт, що він опублікував відео, на якому перебуває в аеропорту в Грозному – днем раніше Кадиров повідомляв, що вже знаходиться біля Києва.

У своєму Telegram-каналі Кадиров опублікував повідомлення, що зустрів у грозненському аеропорту імені Ахмата-Хаджі Кадирова секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева.

Українці дзвонять родичам солдатів-окупантів родом із Чечні та інформують їх близьких про смерть військовослужбовців росармії в Україні. Голові Чечні Рамзану Кадирову це не подобається, оскільки, на його переконання, вони нібито живі – але без зв’язку.

Він заявив, що казати родичам про смерть російського солдата “це мерзенні та низькі методи психологічного впливу”.

Кадиров переконує, що номери мобільних телефонів цих родичів “бандерівські банди” знаходять нібито у відкритих базах даних, при цьому не уточнює, де саме в інтернеті опубліковано поіменний список складу військ, кинутих на війну в Україну з Чечні, та де вказані мобільні номери родичів цих військовослужбовців.

Українські бійці справді часто після вдалих боїв з ворогом збирають російські телефони, які знаходять у небіжчиків, та телефонують у Росію за номерами, які підписані у пристроях “мама” або “тато” – щоб повідомити людей про смерть їх сина в Україні при спробі окупації чужої країни.

“Вони, використовуючи загальнодоступні бази телефонів, обдзвонюють родичів військовослужбовців і повідомляють їм про їхню (солдатів – УП) смерть. Звичайно, це неправда, але родичі часом не можуть додзвонитися до військовослужбовця, тому що він знаходиться на важливому завданні і не може використовувати стільниковий зв’язок”.

Кадиров назвав повідомлення росіянам інформації про реальні втрати серед окупаційних військ “фашистськими методами”.

Днями глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що головним ворогом російського народу є “представник неонацистського руху в Україні” Степан Бандера, і пообіцяв за його голову грошову винагороду в сумі 250 мільйонів рублів.

Я вивчив всю схему і тактику цієї неонацистської нечисті й можу з упевненістю сказати, що головним ворогом російського народу є Бандера. Мої бійці зовсім скоро розправляться з ним, а пізніше – з усією іншою нацистською діяльністю, – заявив Кадиров.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.