Сили спецоперацій ЗСУ ліквідували заступника начальника штабу ракетної бригади окупантів, яка обстрілювала Україну «Іскандерами»

Українські спецпризначенці ліквідували заступника начальника штабу ракетної бригади окупантів. Вона обстрілювала Україну «Іскандерами».

Про це повідомили в InformNapalm. «ССО ЗС України ліквідували начальника зв’язку, заступника начальника штабу 103-ї ракетної бригади ЗС РФ (в/ч 47130, Улан-Уде, Бурятія) майора Олександра Федорова. Ця бригада належить до 36 Східного військового округу та має на своєму озброєні ОТРК 9К720 «Іскандер» та 9К79-1 «Точка-У», – зазначено в повідомленні.

Ліквідовано майора РФ

В InformNapalm також повідомили, що військовослужбовці 103 ракетної бригади окупаційної армії причетні до воєнних злочинів та загибелі мирного населення України.

Ліквідовано заступника начальника штабу 103-ї ракетної бригади ЗС РФ Олександра Федорова.

Ця бригада причетна до скоєння воєнних злочинів в Україні

Cтало відомо, що бійці «Азова» ліквідували 17 спецназівців ГРУ Росії та ворожу техніку.

Загалом від початку вторгнення в Україну Росія в Україні втратила 13,5 тис. військових, 404 танки, 150 артилерійських систем.

Наразі є всі підстави говорити, що українські захисники розгромили 40% підрозділів російських окупантів.

Серед ліквідованих силами оборони України є командувач російської армії генерал-майор Андрій Колесников та заступник начальника штабу окупантів Андрій Бурлаков.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.