Саботаж в армії окупантів! Піднялись всі від росіян до білорусів: солдати масово прозрівають, деталі

Російська влада усілякими способами вишукує “свіжих” солдатів для використання їх у бойових діях на території України. Останнім часом все більше росіян відмовляються йти воювати. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

На тлі воєнних невдач та великих втрат командування російських збройних сил намагається завербувати нових людей для війни проти України, проте ні ветеранський статус, ні додаткові гроші часто вже не допомагають.

“Фіксуються випадки масової відмови російських військовослужбовців від “відряджень” в Україну для участі в бойових діях, незважаючи на обіцянки щодо надання статусу “ветерана війни”, додаткових добових виплат та підвищеного посадового окладу”, – йдеться в повідомленні.

Збройні Сили України завдають нищівних ударів по тиловій інфраструктурі – польових базах і складах для того, аби порушити системи логістичного забезпечення ворога на тимчасово зайнятих окупантами територіях України.

У Генштабі повідомили, що окупаційні війська значних успіхів у веденні наступальної операції на всіх напрямках висування не мали. Свої основні зусилля вони зосереджують на закріпленні та утриманні рубежів, які зайняли раніше.

Окупанти не хочуть виконувати накази

Морально-психологічний стан противника залишається на низькому рівні, що призводить до відмов військовослужбовців ЗС РФ виконувати накази командування, – йдеться у повідомленні.

Російські окупанти, які відмовляються від участі у бойових діях, перебувають у Бєлгороді, де організували військовий табір комендатури. Там тимчасово перебувають хворі окупанти та ті, що відмовляються воювати проти України. У таборі з ними проводяться заходи досудового дізнання.

Все, що зараз російські окупанти роблять в Україні, знищує російську армію.

 

 

Сьогодні вночі ворогу не вдалося просунутися вглиб країни. Відважні українські воїни стримали наступ ворога на всіх напрямках.

Російським окупантам не вдається просуватися далі територією України Завдяки ЗСУ вони зазнали шалених втрат та деморалізовані, тому кидаються в атаки вже не так активно.

У Генштабі ЗСУ повідомляють, що в російському в місті Бєлгород з військовими РФ проводяться заходи досудового дізнання.

За наявною інформацією, на території РФ, у місті Бєлгород, розміщений військовий табір Бєлгородської військової комендатури.

У цьому таборі перебувають військовослужбовці ЗС РФ, що відмовляються від участі у бойових діях, з ними проводяться заходи досудового дізнання.

Також у таборі утримуються російські військовослужбовці, які після лікування виписані зі шпиталів та чекають відправки у підрозділи.

Мало того, Лукашенко дуже боїться. Білоруська армія має максимум 10 тисяч боєздатних підрозділів

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко боїться вступати у війну проти України, а у самій Білорусі боєздатних підрозділів максимум 10 тисяч, заявив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко під час телемарафону.

«Із позитиву — відкриття білоруського фронту не відбулося. Судячи з усього, Лукашенко дуже боїться початку подібних бойових дій, він розуміє, що його час як президента Білорусі з цього моменту по суті буде закінчено», — сказав він.

За його словами, у Білорусі невелика армія.

«В Білорусі невелика армія, там всього 40 тис. людей. Боєздатних підрозділів, за різними оцінками, 5−8, максимум 10 тисяч. Кинути цю армію сюди зараз, за цих умов — означає отримати кілька тисяч трун. Населення Білорусі категорично проти подібних авантюр», — сказав Денисенко.

Чиновник вважає, що Лукашенко робитиме все від нього залежне, щоби ніякого вторгнення з боку наземної Білорусі найближчим часом не було.

 

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.