ЗСУ ліквідували командира російського мотострілецького полку. Фото

У вівторок, 8 березня, Збройні сили України ліквідували ще одного високопоставленого російського офіцера. Ним став командир 33 мотострілецького полку, колишній начальник штабу 56-ї окремої десантно-штурмової бригади РФ гвардії підполковник Юрій Агарков.

Про його загибель повідомив у Instagram губернатор Псковської області Михайло Ведерніков. Російськими ресурсами вже розійшлися некрологи, з яких випливає, що в Україні підполковник перебував з усім своїм 33-м полком, який також зазнав тяжких втрат.

ЗСУ ліквідували підполковника Юрія Агаркова

Як повідомляє розвідка, з початку Великої Вітчизняної війни в Україні загинуло щонайменше шість старших офіцерів, від командира полку і до заступника командувача 41-ї російської армії.

З початку Великої Вітчизняної війни в Україні загинуло щонайменше шість старших офіцерів РФ

Нагадаємо: раніше в Україні було ліквідовано командира 247-го гвардійського десантно-штурмового полку з російського Ставропілля. Йдеться про Костянтина Зізевського. У Росії нічого не повідомили про обставини ліквідації російського окупанта. Водночас, поховати його збиралися вже 6 березня.

Також в Україні загинув командир батальйону морської піхоти Дмитро Софронов.

«Дмитро Софронов – командир батальйону морської піхоти 61-ї бригади. Пункт постійної дислокації – Супутник Мурманської області. Заблукав і був знищений на українській землі», – повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц).

В Україні, у Великій Вітчизняній війні, розв’язаній Росією, ліквідували командира спеціального загону швидкого реагування (СОБР) управління Росгвардії по Кемеровській області, полковника Костянтина Огія з позивним «Абат». Його тіло доставили до Кузбасу літаком разом з іншими загиблими 28 лютого.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.