У 3еленського вдалось! В НАТ0 одумалися…

США дали “зелено світло” тим країнам НАТО, які хочуть постачати винищувачі Україні. У Вашингтоні наголосили, що продовжують зусилля, аби зупинити вторгнення Росії на українську територію, про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен в інтерв’ю. Так він відповів на питання, чи може, наприклад, Польща передати винищувачі Україні.

Насправді ми зараз говоримо з нашими польськими друзями про те, що ми могли б зробити, щоб заповнити їхні потреби, якщо вони насправді вирішать надати ці винищувачі українцям. Що ми можемо зробити? – сказав Блінкен.

Адміністрація Байдена наразі проводить перемовини щодо цього питання з офіційною Варшавою. Зокрема, обговорюють, як літаки можуть бути передані Україні.

Блінкен назвав дію санкцій “руйнівною”. Блінкен, який перебував із візитом у Східній Європі, зазначив, що країни НАТО та “Велика сімка” працюють разом, щоб посилити тиск на Росію. Мовиться про додаткові санкції проти Москви, які будуть введені вже найближчим часом. Держсекретар США вважає, що дія каральних обмежень вже почала бути руйнівною.

Посол України у США Оксана Маркарова відзначила, що сподівається, що Україна отримає винищувачі з Польщі якнайшвидше.

Нагадаймо, що Канада анонсувала нову військову допомогу для України. Згідно з повідомленням, країна планує надати до 4500 ручних протитанкових гранатометів M72 та до 7500 ручних гранат. Крім того, Оттава пропонує 1 мільйон доларів на придбання обладнання для супутникових знімків з високою роздільною здатністю.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.