На кордоні з Україною помічено російську військову техніку з незвичайним маркуванням. Це може бути найгірший варіант..

На кордоні з Україною дедалі частіше помічали російську військову техніку з маркуванням “Z”.

З кінця минулого тижня у Мережі стали все частіше з’являтися ролики та фото російської військової техніки на кордоні з Україною, яка має на борту дивне маркування “Z”. Користувачі мережі звертають увагу, що її можна побачити як на танках “Т-72Б3”, так і на системі ТОС-1А “Сонцепек”. Один із таких роликів був викладений на сторінці ” Українського Діалогу “.

Користувачі Мережі поки що не зійшлися на думці, що означає дивний знак “Z”. Дехто впевнений, що саме техніка з таким позначенням братиме участь у бойових діях в Україні.

Журналіст Арік Толлер із команди Bellingcat упевнений, що таке маркування говорить про “нестандартну діяльність” російської армії. Він передбачає найгірший варіант.

Інші експерти порівняли таке маркування з подіями Другої світової війни, коли такі знаки ставили для авіації, щоб вона не бомбила своїх. Хтось упевнений, що цей знак означає регіон, куди має вторгнутися військова техніка Водночас російські найманці продовжують обстріл позицій ЗСУ. Тільки сьогодні, 21 лютого, було зроблено близько 30 обстрілів, а вчора було випущено 136 снарядів, заборонених Мінськими домовленостями. Російські спецслужби вже задіяли свої важелі та готують низку провокацій на території окупованого Донбасу під виглядом обстрілів з боку ЗСУ. Тільки сьогодні в росЗМІ з’явилися новини про те, що нібито ЗСУ обстріляли дві школи в окупованому Донецьку, а пізніше й інформація про те, що з України до Ростовської області долетів снаряд, випущений з боку позицій ЗСУ. З кожним новим днем ​​таких новин буде дедалі більше.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.