Пyтiн назвав регіони України, які повинні стати російськими (Відео)

Арестович пояснив яке місце в планах Володимира Путіна відведено Україні. Адже російський лідер має намір відокремити від нашої країни цілі регіони.

Володимир Путін, прямо заявляє, що такі міста, як Донецьк, Луганськ, Харків, Одеса, Миколаїв і Херсон не можуть вважатися українськими. Глава РФ переконаний, що цю території населяє народ Росії, а називати цю область слід Новоросією.

Свої твердження президент Росії засновує тим, що ці області були приєднані до України в 20-х роках ХХ століття більшовиками. Володимир Путін стверджує, що не розуміє мотиви такого рішення.

 

Також Володимир Путін продовжує зараховувати народ живе на Південному Сході України до російських або, як мінімум, російськомовним і прагне захистити їх права.

Також Володимир Путін нагадав, що парламент Росії надав йому право застосовувати Збройні Сили РФ на території України. При цьому глава Кремля сподівається вирішити всі питання з Україною «дипломатичним шляхом».

 

Володимир Путін вважає, що РФ зобов’язана «відстояти права російськомовних», а також домогтися зняття блокади з Придністров’я.

Володимир Путін наполягає на праві жителів Придністров’я вирішать свою долю самостійно.

У свою чергу військовий експерт Олексій Арестович переконаний, що РФ не відмовиться від спроб дестабілізувати ситуацію в Дніпрі та Одесі.

Олексій Арестович вважає, що Росія маючи досвід захоплення влади в Донецькій і Луганських областях буде його застосовувати при спробах подальшої дестабілізації ситуації в напрямку півдня і центру країни

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.