Накивав п’ятами! Порошенко вивозить майно: вантажівками за кордон. Термінова евакуація сивочолого – пішов навтьоки!

П’ятий президент Петро Порошенко змушений вдаватися до допомоги контрабандистів. Зокрема, Порошенко зараз зайнятий організацією вивезення сім’ї та великої партії валюти за кордон.

Про це у Facebook повідомив блогер Юрій Гаврилечко.

“Петро Олексійович терміново вивозить свою сім’ю та готівкову валюту за кордон. Причому не просто так… очевидно, згадавши «бойове минуле», для переїзду він мав намір орендувати у Нацбанку дві броньовані вантажівки, в яких перевозять надруковані гроші з Монетного двору”, – поділився подробицями блогер.

Втім, за словами Гаврилечка, первісний план п’ятого президента реалізувати не вдалася – його припинили до СБУ. А коли про це стало відомо в Офісі Президента, заступник голови ВП Андрій Смирнов отримав догану за те, що не передбачив таких дій п’ятого президента.

«Наскільки я знаю, в результаті Порошенко оперативно домовився з Ахметовим, і той виділив йому чотири інкасаторські автобуси банку ПУМБ, – продовжує Гаврилечко. – Крім того, не виключено, що Петро Олексійович «веде переговори» з вітчизняними фахівцями щодо «регульованого переходу кордонів обхідним шляхом» про надання його кортежу «зеленого коридору» на кордоні. Так що, швидше за все, прямо зараз на ахметівських автобусах заклеюють логотипи і готують до складної та небезпечної місії”, – сказав блогер.

 

 

У той час, поки Порошенко вивозить із країни гроші та своїх близьких, його соратник Гончаренко сіє паніку та працює на руку ворогам України.

Гончаренко часу даремно не втрачає і своїми заявами підриває становище України та викликає паніку у народу. Причому його вкидання вже спростували в Мінінфраструктурі. Заявивши, що наше небо залишається відкритим, а авіаперевізники можуть розраховувати на фінгарантії та держпідтримку.

Але все ж таки вкидання Гончаренка передрукували в ЗМІ і хвиля паніки розійшлася. На цьому тлі, звичайно, нічого дивного в тому, що Петро Олексійович вирішив вивезти тонну готівки з Козина кудись за західний кордон і зафрахтував під це чотири бронеавтомобілі банку ПУМБ Ахметова. Просто Порошенко з Гончаренком планомірно діють проти інтересів України.

Нагадаємо, що народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко з посиланням на власні джерела заявив, що повітряний рух в Україні може бути призупинено в понеділок вдень через рішення однієї зі страхових компаній про припинення страховки цивільних літаків, що перебувають у повітряному просторі України, проте Європейське агентство авіаційної безпеки не давало рекомендацій щодо обмеження польотів над Україною. Відповідно інформація, яку висловив Гончаренко не є достовірною. 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.